Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Karaburun

Gjendet thesar në gadishullin e Karaburunit

"Gjendet një thesar në brigjet e detit Jon", kështu shkruajnë mediat italiane. Është fjala për gadishullin e Karaburunit, ku është...

Kapet sasi E MADHE droge në Karaburun  

Një sasi prej 796 kg kanabis sativa dhe 59 litra benzinë janë sekuestruar në zonën e Karaburunit në Vlorë. Operacioni u...

Kapen 500 kg kanabis në Karaburun

Kapen 500 kg kanabis në gjirin e Bristanit në Karaburun. Burime nga policia bëjnë me dije se droga është gjetur në një magazinë në...

Vdekja tragjike e kameramanit, Artan Hoxha i prekur: Mandi kishte qenë komando me misionet ushtarake…

Do te kujtoj sa here te kaloj afer detit dhe sa here te ngjitem ne mal...

Vijon aksioni i bluve të Vlorës, gjendet ngarkesa e kanabisit që do transportohej me gomonen e malazezëve (Detaje)

Ka vijuar edhe gjatë ditës së sotme operacioni i uniformave blu në Karaburun të Vlorës, nga ku u nis dy ditë më parë një...

Aksioni nga ajri dhe deti për kapjen e gomones në Karaburun, ja ku dyshohet ta kenë fshehur trafikantët

Policia e Vlorës vijon aksioni edhe ditën e sotme për gjetjen dhe kapjen e gomones që u pikas ditën e djeshme në ujërat e...

Mega-aksion policor në Vlorë, kapet mbi 1 ton drogë, gomonia dhe 5 mushka (DETAJET/VIDEO)

Një operacion i Policisë së Vlorës në bashkëpunim me Delta Forcën dhe Guardia di Finanza është përmbyllur sot me kapjen e mbi 1 ton...

Lajmet e fundit