Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022

TAG

karabinieri

Kapen me 1 kg kanabis, pranga 18 dhe 22 vjeçarit në Itali

Policia itlaiane ka arrestuar dy shqiptarë shpërndarës droge pasi në shtëpinë e tyre në Oggiono të Lecco-s është gjetur rreth 1 kilogram kanabis. ...

Hajduti shqiptar rikthehet në Itali, këtë herë për të përndjekur ish të dashurën

Një 28-vjeçar shqiptar është arrestuar në Novara të Italisë pas denoncimit të bërë nga ish e dashura e tij e cila u ankua se...

Ekzekutohet me tre plumba shqiptari në Itali, trupi gjendet në mes të rrugës (Emri)

Një shqiptar 32 vjeç është ekzekutuar mesditën e sotme në perfieri të qytetit të Barit, në jug të Italisë. Shqiptari i...

Vendos të festojë ditëlindjen te e dashura në Itali, arrestohet shqiptari

Një shtetas shqiptar është arrestuar gjatë udëtimit të tij në Itali për të festuar ditëlindjen e të kalonte një fundjavë romantike me të dashurën...

Lajmet e fundit