Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

karabinieri

Transportonin 2.6 kile drogë, arrestohen në Padova dy shqiptarët, policia i ndiqte prej kohësh (FOTO)

Karabinierët në Padova dhe Guardia di Finanza pas një hetimi prej disa kohësh të trafikut të lëndëve narkotike, kanë arrestuar në flagrancë dy shpërndarës...

Ekstradohet në Itali vrasësi shqiptar (Emri)

Është ekstraduar ditën e sotme në Itali një shtetas shqiptar i dënuar për vrasjen e një italiani në vitin 2015. Bëhet...

Biznesmeni shqiptar kapet me kokainë

Një shqiptar në Itali është arrestuar për posedim dhe shpërndarje të lëndëve narkotike. Sipas mediave italiane, bëhet fjalë për shtetasin Aleksandër...

Me kaçavidë dhe elektrik dore, shqiptari kapet duke vjedhur në Itali

Një i ri shqiptar është arrestuar nga policia italiane gjatë tentativës për të vjedhur një banesë në Sasuolo. Shqiptari ishte së...

“Çmendet” shqiptari, sulmon me shkop prostitutën rumune

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi ka sulmuar një prostitutë. 28-vjeçari shqiptar ka patur si qëllim grabitjen e...

Pranga çiftit shqiptar në Itali, si u kapën me kokainë

Një vajzë dhe një djalë nga shqipëria kanë rënë në prangat e karabinierëve italianë pasi janë kapur me një sasi kokaine. Sipas...

E qëlloi me kokë gjatë sherrit, vdes pas një muaji shqiptari

Një shtetas shqiptar ka ndërruar jetë pas një muaji në agoni pas goditjeve të rënda që kishte marrë në kokë nga një italian. ...

Arrestohet shqiptari në Itali, torturonte prej në viti gruan e tij (Emri)

Një 33-vjeçar shqiptar është arrestuar nga karabinierët në Caserta pasi ushtronte prej më shumë se një vit dhunë ndaj gruas të tij. ...

Arrestohet shqiptari që terrorizioi rajonin e Napolit

Një 27 vjeçar shqiptar është neutarlizuar nga karabinierët italianë, pasi kishte shumë kohë që ishte në radarët e policisë së shtetit fqinj. Emigranti shqiptar...

Lajmet e fundit