Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

karabinier

Aksident i rëndë në Itali, humb jetën një karabinier, plagosen 6 persona të tjerë, mes tyre edhe shqiptarë

Një i vdekur dhe 6 të plagosur. Ky është bilanci i një aksidenti të shënuar mbrëmë në Siena-Bettolle të Italisë, një kilometër në drejtim...

Lajmet e fundit