Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

karabina

Ministrja Karabina pushon nga puna 4 anëtarë të Bordit të Universitetit të Mjekësisë

Ministrja teknike e Ministrisë së Arsimit, Mirela Karabina ka pushuar nga puna 4 anëtarë të bordit në Universitetin e Mjekësisë, duke i zëvendësuar me...

Kallëzimi i 7 drejtorëve në Prokurori, reagon ministrja: Është krijuar një situatë absurde

“Parregullsitë dhe situata antiligjore në Ministrinë e Arsimit dhe Sportit të deklaruara nga Ministri Mirela Karabina, që në javën e dytë në drejtim...

Rama dërgoi grupin anti korrupsion, ministrja e Bashës mohon gjithçka: Mirëpresim kontrollin

Pas lajmit të pak orëve më parë, ku kryeministri Edi Rama, kishte nisur një grup kontrolli në Ministrinë e Arsimit dhe Sportit, ka ardhur...

Lajmet e fundit