Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

kaqllash

Me kallash dhe mbi 35 kg kokainë, arrestohen çifti i bashkëshortëve në Sarandë

Në kuadër të operacionit policor të koduar “Likojani”  në pranga kanë rënë çifti i bashkëshortëve, shtetasi L. F., 38 vjeç, i dënuar më parë...

Lajmet e fundit