Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

kapsolla

U kapën duke shitur kapsolla elektrodetonatore, arrestohen 3 tre të rinj në Durrës, mes tyre dhe një 18-vjeçare, në makinë u gjetën simbole të...

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit pasi akuzohen për veprimtarinë kriminale kriminale në fushën e trafikimit të armëve dhe municioneve...

VIDEO/ Fishekzjarret dhe kapsollat vënë në lëvizje Policinë, sekuestrohen lëndë piroteknike, e pëson dhe pronari i dyqanit në Shkodër

Policia e Shkodrës ka kryer kontrolle në subjekte të ndryshme për parandalimin e futjes dhe të tregtimit në mënyrë të paligjshme të lëndëve piroteknike,...

EMRAT/ U kapën me eksploziv e kapsolla gati për t’u montuar me mina telekomandë, lihen në burg pa afat dy të arrestuarit në Lezhë

Gjykata e Lezhës ka dhënë masën e sigurisë “burg pa afat” për shtetasit Agron Manuka dhe Imer Losha, të arrestuar mbrëmjen e së martës. Gjatë...

Kapsolla në koncertin e Bregoviç, reagon Lëvizja Vetëvendosje: Nuk e kemi organizuar ne, qëndrimet tona i kemi bërë publike me banderolë

Lëvizja Vetëvendosje në Shqipëri ka reaguar në lidhje me ngjarjen që u regjistua mbrëmjen e djeshme në “Festën e Birrës”, ku performoi Goran Bregoviç. Me...

Granta dore, kapsolla dhe C4; Arrestohet në Durrës shkodrani që lëvizte me municion luftarak, i mbante në çantën e dorës (EMRI-VIDEO)

Samed Lisaj është 28 vjeçari nga Shkodra që është arrestuar nga Policia në Durrës, pasi kishte me vete sasi të caktuara municioni luftarak, të...

Bojë, domate, qumësht dhe kapsolla drejt Kryeministrisë, tensionohet situata në protestë (FOTOT)

Është tensionuar situata në këto momente në protestën para Kryeministrisë. Militantët e PD-së kanë hedhur bojë blu dhe kapsolla drejt godinës...

Kapsolla dhe tymuese në protestë, ambulanca merr me urgjencë protestuesin

Ndërkohë që protestuesit kanë filluar të hedhin kapsolla dhe tymuese një nga protestuesit është ndjerë keq. Ambulanca ka qenë në gatishmëri...

Policia në kërkim të kapsollave, vijojnë kontrollet në Tiranë

Polica e Tiranës ka vijuar sërish me kontrollet nëpër bizneset produkte piroteknike që dyshohet se kanë në përbërje lëndë shpërthyese me rrezikshmëri për shëndetin...

Lajmet e fundit