Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kapobande

SYTE E AKULLIT/ Operacioni Italian vë në pranga 4 SKIFTERET shqiptarë, dëshmitarët shquan KAPOBANDEN nga sytë, rrihnin për ‘vdekje’ pronarët (EMRAT)

Të armatosur dhe të dhunshëm, vepronin me teknika ushtarake dhe konsideroheshin si 'sipërmarrës të krimit'. Kështu shkruan agjencia Ansa për arrestimin...

Lajmet e fundit