Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

Kapllan Xhangolli

‘E jashtëligjshme dislokimi i ushtrisë në Rinas’, Kolonel Kapllan Xhangolli: Ju tregoj 3 përgjegjësit e grabitjes së miliona eurove

Ish-shefi i komisaririt të Rinasit dhe një nga specialistët më të spikatur në policinë shtetit për sigurinë e objekteve të rëndësisë së veçantë, kolonel...

Lajmet e fundit