Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

Kapja e peshqve të mëdhenj

Kapja e peshqve të mëdhenj, flet Donald Lu: Nuk është dështim, janë arrestuar disa trafikantë

Ambasadori Lu ka shtuar gjithashtu se janë arrestuar disa trafikantë të rëndësishëm si Arbër Çekaj, Met Kanani dhe shumë të tjerë, për të...

Lajmet e fundit