Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

Kapja e 17 agjenteve te CIA

Kapja e 17 spiunëve të CIA në Iran, reagon Trump: Lajm i rremë, propagandë e regjimit

Presidenti i SHBA, Donald Trump, ka përgënjeshtruar lajmin e dhënë nga Irani se ishin kapur 17 agjentë të CIA-s dhe më pas ishin dënuar...

Lajmet e fundit