Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

kapitoli

Bashkëpunëtori i Presidentit, Pence: Nuk do të bie asnjëherë dakord me Trump-in rreth 6 janarit

Ish-Nën Presidenti Mike Pence tha të enjten se nuk ishte i sigurt nëse ai dhe ish-Presidenti Donald Trump do të binin ndonjëherë dakord lidhur...

Evakuohet ndërtesa e Kongresit në Uashington, frikë për sulm me armë

Forcat e policisë në vendngjarje

Lajmet e fundit