Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

kapiteneria e Vlores

Dallgë deri në 2.5 metra, Kapiteneria e Vlorës ndalon të gjitha lundrimet

Kapiteneria e Vlorës njofton anulimin e lundrimit detar për mjetet e vogla lundruese dhe ato të peshkimit. Njoftimi është dhënë dje, për të dy...

Reshje shiu dhe erë, pezullohet lundrimi i mjeteve të vogla në portin e Vlorës

Për shkak të motit të keq që ka goditur vendin, Kapiteneria e Vlorës ka njoftuar pezullimin e lundrimit për mjetet e vogla lundruese. Sipas parashikimit...

Lajmet e fundit