Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

kapiteneria e portit

“Dallgë deri në 5 ballë”, Kapiteneria e Sarandës paralajmëron anijet dhe varkat turistike: Nga mbrëmja e sotme…

Nga mbrëmja e sotme (e mërkurë) deri të premten anijet dhe jahtet turistikë duhet të kenë kujdes me daljet në det, pasi do të...

Lajmet e fundit