Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

Kapitalizmi

“Kështu nisi kapitalizmi”, analisti tregon dokumentet, si Hajdin Sejdia bëri firmë me shtetin shqiptar dhe do ndërtonte hotele e fshatra turistike por la pas...

Premtoi se do të ndërtonte, në bashkëpunim me shtetin shqiptar, dhjetra hotele dhe fshatra turistike, fill pas zgjedhjeve të para pluraliste, por ajo që...

Lajmet e fundit