Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

Kapital

Kompanitë pa kapital? Rama: Është keqinterpretimi juaj, unë dua të bëhet puna në terren, janë tjerët që merren me proceduara

Kryeminsitri Edi Rama po dëshmon në Komisonin Hetimor të Inceneratorëve. Tabaku ka pyetur Ramën nëse kishte dijeni që tre kompanitë që kanë marrë ndërtimin e...

I është nënshtruar verifikimit për tenderat, flet Ylli Manjani: Është një çmenduri

Për herë të parë që pas arrestimeve të ndodhura në ministrinë e Drejtësisë, lidhur me abuzimet në tendera, ku në verifikim janë dhe dy...

Guvernatori i Bankës apel shqiptarëve: Ruhuni nga këto skema piramidale, po ju mashtrojnë

“Shqiptarët nuk duhet të bien pre e mashtrimit të skemave që nëpërmjet telefonit, iu kërkojnë gjoja të investojnë para, për t’ua marrë ato”. Ky...

Lajmet e fundit