Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kapilaret

KAPILARËT na e ‘nxijnë’ jetën, Blerina ZBULON pse krijohen dhe na jep formulën për ‘t’i hequr qafe’

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Mes shumë shqetësimeve që lidhen drejtëpërsëdrejti me lëkurën tonë të trupit, ndër më të diskutuarit kohët...

Lajmet e fundit