Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

KAPET

U arratis nga burgu 1 javë më parë, përfundon aventura e të riut shqiptar, arrestohet në qendër të Athinës

Ka përfunduar pas një jave aventura e arratisjes nga burgu e të riut shqiptar në Greqi. Mësohet se 27 vjeçari, identiteti...

U kap mat duke vjedhur, arrestohet 20-vjeçari

Një 20 vjeçar është arrestuar në tentativë për të vjedhur një banesë në Berat. Burime nga policia bëjnë të ditur se...

Kapet me 113 doza hashashi të fshehura në trup, arrestohet 25-vjeçari

Policia ka arrestuar një 25-vjeçar nga Shijaku. Arrestimi i tij u bë pasi  gjatë kontrollit fizik të ushtruar ndaj shtetasit...

Kapet një gomone në Vlorë, dyshohet se do transportonte drogë

Gjendet një gomone e braktisur në Vlorë. Burime bëjnë me dije se gomonia është kapur në grykëderdhjen e Vjosës, ku ishte e fshehur. ...

Laborator kanabisi në dyqanin e Ali Baba, kapet i riu shqiptar në Skoci (EMRI)

Një i ri shqiptar, i identifikuar si Emiliano Boia akuzohej për prodhimin dhe furnizimin me drogë të klasit B. I riu 19-vjeçar nuk bëri...

Kapet me 94 kg drogë nga Shqipëria, në pranga 71-vjeçari grek

Arrestiohet në Igumenicë një 71-vjeçar grek pasi u kap 94 kilogram e 720 gram kokainë nga Shqipëria. Burime bëjnë me dije se arretsimi i...

I dënuar me 6 vjet burg për prostitucion, kapet beratsi i shumëkërkuar (EMRI)

Një person është vënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për pastrim parash dhe pjesëmarrje në organizatat kriminale në Itali. Policia bën me dije...

Kapet me 18 kg drogë, arrestohet 19-vjeçari shqiptar në Greqi

Arestohet në Greqi  një 19-vjeçar shqiptar pasi është kapur me 18 kg drogë.   19 vjeçari, emri i të cilit nuk...

Një muaj pas sinjalizimit, kapet gjarpri më shumë se 2 metra i gjatë

Një muaj pasi ishte sinjalizuar humbja e një Boa constrictor më shumë se 2 metra e gjatë, është gjetur në parkun Scott të Romës,...

Lajmet e fundit