Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

Kapet te grupi neonazist një arsenal i madh armësh dhe një raketë ajërajër, në Itali akuza Salvinit: Bën Twitter për emigrantët me thikë, s’ka thënë gjë për Megaoperacionin

Lajmet e fundit