Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

kapet shqiptari

Sipërmarrësi shkon në garazhin që do merrte me qira dhe gjen 50 kg hashash, arrestohet shqiptari

Një sipërmarrës në qytetin e Legnanos, emri i të cilit nuk bëhet me dije, shkoi në garazhin që do të merrte me qira për...

Kapet në Itali shqiptari i rrezikshëm i kërkuar për vrasje në Vlorë

Policia italiane ka arrestuar një 30-vjeçar shqiptar të shpallur në kërkim për një sërë veprash ë rënda penale, ndër to edhe kryerjen e një...

Kapet në Itali 23-vjeçari nga Tirana i kërkuar në të gjithë Europën, 10 vite burg për…

Arrestohet në Itali një i ri shqiptar ndaj të cilit ishte lëshuar mandat arresti europian për krime të lidhura me drogën. ...

Kapet në Itali adoleshenti shqiptar me 2 kg drogë, kush e ‘spiunoi’

Një i ri shqiptar me inicialet O.D është arrestuar nga policia italiane, duke shitur drogë në një zonë shumë të popullluar nga qytetarët, Compagnia...

Itali: Hyri për të vjedhur, shqiptari bie nga kati i tretë

Një 23 vjeçar shqiptar me inciale R.M është rrëzuar nga kati i tretë i një ndërtese në Itali. Mësohet se shqiptari...

Kapet shqiptari me 1 milion dollarë heroinë

Një sasi prej 37 kg heroinë është kapur në Bullgari nga policia vendase. Sasia e lëndës narkotike me vlerë 1 milion...

Kapet shqiptari i SHUMËKËRKUAR në Itali, akuzohet për 3 vepra penale dhe njihej ME DY EMRA

Policia e Lezhës ka mundur të arrestojë një person të shumëkërkuar në shtetin fqinj, në Itali. 42-vjeçari nga Kurbini njihej me...

Lajmet e fundit