Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

Kapet në Himarë peshkaqeni 4 metër

Kapet në Himarë peshkaqeni 4 metër (VIDEO)

Kapet një peshkaqen 4 metër dhe peshon rreth 412 kg.   Mësohet se peshkaqeni ka rënë në rrjetën e peshkatarëve ditën e...

Lajmet e fundit