Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kapet ne greqi

Kapet i shumëkërkuari shqiptar në Selanik, pritet ekstradimi (Emri)

Një 55-vjeçar i dënuar me 18 vite burg në Shqipëri është kapur nga autoritetet greke në qytetin e Selanikut dhe pritet të ekstradohet drejt...

Lajmet e fundit