Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

Kapet në autostradë shoferi me shpejtësi EKSTREME, po ecte me 223 km/h (VIDEO)

Kapet në autostradë shoferi me shpejtësi EKSTREME, po ecte me 223 km/h (VIDEO)

Policia Rrugore e Tiranës, do shtojë akoma më shumë kontrollet me qëllim rritjen e parametrave të sigurisë rrugore dhe apelon për më shumë...

Lajmet e fundit