Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

Kapet me kokainë dhe hashash, arrestohet shqiptarit në Itali

Kapet me kokainë dhe hashash, arrestohet shqiptarit në Itali

Një shqiptar 34-vjeçar është arrestuar në qendër të Firenzes ditën e sotme, pasi iu gjetën euro, kokainë dhe hashash. Policia gjatë...

Lajmet e fundit