Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

Kapet me kokainë dhe 20 mijë euro, arrestohet shqiptari në Itali

Kapet me kokainë dhe 20 mijë euro, arrestohet shqiptari në Itali

Një shqiptar është arrestuar mbrëmjen e djeshme në Riçione, Itali. 25-vjeçari me inicialet O. R., dyshohej se merrej me trafik të...

Lajmet e fundit