Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

kapet me droge

Shqiptari i papunë kapet me 30 kg kokainë dhe një tufë me euro në mes të Milanos

Një 27-vjeçar shqiptar u arrestua nga policia italiane, pasi u kap me 30 kg kokainë. I riu u ndalua nga karabinierët e Milanos gjatë...

Pas bashkëpunimit  me Elvana Gjatën, kapet me drogë kolegu i saj

Elvana Gjatës  duket se kohët e fundit nuk po i ndahen skandalet. Pas përfshirjes të  fejuarit të  saj Ervin Mata në ...

Lajmet e fundit