Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

KAPET MAT

Divorcoi bashkëshorten për asistenten, pas skandalit seksual zyrtari i lartë nis pushimet me të dashurën e re

Ish-sekretari i Shëndetësisë, Matt Hancock, ka nisur pushimet romantike me të dashurën, Gina Coladangelo, në Alpet Zvicerane. Sipas mediave të huaja mësohet se çifti qëndruan...

Tentoi të vidhte makinën, kapet mat hajduti në Elbasan

Arrestohet një person për vjedhjen e një makine në Elbasan. Mësohet se është vënë në pranga 61-vjeçari me iniciale J.K. Nga...

Hajduti 31-vjeçar KAPET MAT në një qendër tregtare, si vodhi rroba dhe kabuj elektrikë në Fier

Policia e Fierit zbardh disa vjedhje kabujsh elektrikë dhe një të një qendre tregtare. Mësohet se autoritetet kanë kapur në flagrancë...

Zbardhen një sërë vjedhjesh në Elbasan, kapet mat autori 16 vjeçar

në kohë dhe vende të ndryshme realizonte vjedhje të motoçikletave në qytetin e Elbasanit. Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij, policia...

Kapet mat Pirro Çako, zbuloni se kush është bjondja misterioze në krahët e tij (FOTO)

Jeta private e kantautorit Pirro Çako është gjithmonë në qendër të vëmendjes. Pas divorcit nga sopranoja Inva Mula me të cilin...

E ka mbajtur gjithmonë të fshehtë, Klajdi Haruni kapet mat me të dashurën

Këngëtari Klajdi Haruni është munduar ta mbajë gjithmonë të fshehtë jetën personale. Por mbrëmjen e kaluar këngëtari është kapur mat në...

Lajmet e fundit