Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

Kapet mat John Shahu

Kapet mat John Shahu, zbulohet ndryshimi i ri në trupin e këngëtarit (FOTO)

John Shahu është këngëtari i ri, i cili u bë i njohur nga bashkëpunimi me Elvana Gjatën dhe Ledri Vulën. Kënga...

Lajmet e fundit