Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

kapet heroine

Kapen 4 kilogram HEROINE në portin e Durrësit, pranga shoferit (Emri)

Një sasi e konsiderueshme droge e llojit heroinë është kapur pasditen e sotme në Portin e Durrësit. Të paktën 4 kilogram...

Kapen dy shqiptarë me 11 kilogram heroinë

Dy shqiptarë janë arrestuar nga policia kantonale në kufi mes Italisë dhe Zvicrës. Dy shqiptarët e moshës 25 dhe 34 vjeç...

Lajmet e fundit