Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kapet gomonia

5 orë ndjekje në det, finalizohet operacioni ndërkombëtar antidrogë, bllokohet gomonia

Bashkëpunimi trepalësh i policisë së Shqipërisë, Italisë dhe Malit të Zi me mbështetjen ajrore të Frontex kanë finalizuar me sukses një operacion ndërkombëtar antidrogë duke...

Lajmet e fundit