Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kapet autori

Grabiti argjendarinë në Elbasan, arrestohet në zonën e ‘Kombinatit’ në Tiranë 27 vjeçari i dyshuar dhe për disa grabitje të tjera (Emri-Foto)

Është arrestuar në zonën e ish-kombinatit në Tiranë, autori i dyshuar i grabitjes së argjendarisë pranë Drejtorisë së Policisë në Elbasan, shtetasi Astrit Thaçi....

U kap me drogë te “Uji i Ftohtë”, arrestohet vlonjati (EMRI)

Flamur Pecaj,  47 vjeç nga Vlora,  është vënë në pranga ditën e sotme, pasi ishte i shpallur në kërkim. Drejtoria e...

Autori kryesor i sulmit makabër në Barcelonë u vra nga policia, plane madhore për goditje tjera

Moussa Oukabir 17-vjeçari i dyshuar për sulmin terrorist që ndodhi mesditën e së enjtes, është identifikuar si një nga burrat e vrarë nga policia....

Lajmet e fundit