Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

kapen

Me jaht drejt Britanisë, kapen në Holandë 11 shqiptarë, arrestohen dy ukrainasit që po i transportonin

Një jaht me 11 shqiptarë është kapur në Detin e Veriut pranë Ouddorp. Mediat e huaja bëjnë me dije se dy shtetas ukrainas kanë...

Kapen 17 emigrantë në Kapshticë, mes tyre edhe fëmijë

Janë kapur sot 17 emigrantë të paligjshëm në Kapshticë, shkruan Newsbomb.al. Mësohet se emigrantët janë kapur në afërsi të fshatit Trestenik....

Kapen 91 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, arrestohet trafikanti

Rreth 91 kg marijuanë janë sekuestruar ditën e sotme në kufirin greko-shgqiptar. Mësohet se në pranga ka rënë një 60-vjeçar grek. ...

Kapen me 9 kg drogë, arrestohet shqiptari dhe greku në Igumenicë

Arrestohet 21-vjeçari shqiptar dhe 63-vjeçari grek në Igumenicë. Greku dhe shqiptari, emrat e të cilëve ende nuk bëhen me dije, u...

Kapen në Korçë 9 emigrantë klandestinë

Kapen në Korçë 9 emigrantë të paligjshëm.    Mësohet se emigrantët janë ndaluar në kufi me Greqinë. Pesë prej emigrantëve janë...

Kapen 300 kg drogë në Itali, arrestohen 2 trafikantët shqiptarë (VIDEO)

Rojet bregdetare në Itali kanë sekuestruar 294 kg marijuanë në portin e Barit. Mediat italiane bëjnë me dije se lënda narkotike u kap në...

Kapen 14 refugjatë në Kapshticë

Kapen 14 refugjatë në fshatin Trestenik dhe në Kapshticë.   Mësohet se refugjatët janë siririanë. Burime bëjnë me dije se ata...

Kapen duke transportuar sirianë, arrestohen 2 të rinj nga Tirana (EMRAT)

Policia e Fierit ka arrestuar dy të rinj nga Tirana të cilët janë kapur duke transportuar sirianë. Policia sqaron se është...

Policia kontrolle gjithë natën në Tiranë, si e pësuan keq dy shoferët (DETAJE-VIDEO)

Policia rrugore ka vijuar kontrollet me radar edhe mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Nga kontrollet që janë kryer policia bën me...

121 kg kanabis, arrestohen 2 persona (EMRAT)

Lidhur me ngjarjen e 25 marsit të këtij vitit kur u arrestuan në flagrancë katër shtetas, të cilëve në pyllin e fshatit Vidohovë-Devoll, iu...

Lajmet e fundit