Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kapen ne dogane

FOTO: Turistët ikin nga Shqipëria me vazo me hashash “vendi”, Policia zbulon dy raste në doganë: Arrestohet 1 belg dhe 1 polak

Dy turistë të huaj që po largoheshin nga Shqipëria, janë arrestuar nga Policia në dalje të Pikave Kufitare të Qafë Thanës dhe Kakavijës. Në...

Lajmet e fundit