Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

Kapen me mjetin e vjedhur lundrues, ndalohen dy turistë rusë dhe një turk në Sarandë

Kapen me mjetin e vjedhur lundrues, ndalohen dy turistë rusë dhe një turk në Sarandë

Policia Kufitare e Sarandës ka bllokuar një mjet lundrues turistik, i cili rezultonte i vjedhur në Turqi. Gjithashtu është arrestuar kapiteni...

Lajmet e fundit