Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
29 °
Enj
25 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

Kapen me drogë dhe mijëra EURO, arrestohen dy shqiptar në Itali (EMRAT)

Kapen me drogë dhe mijëra EURO, arrestohen dy shqiptarë në Itali (EMRAT)

Dy shtetas shqiptar janë arrestuar nga policia italiane ditën e sotme, pasi u kapën me një sasi droge prej 1 kilogramë e 500 gramë...

Lajmet e fundit