Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kapen mat

Zbardhen 4 vjedhje banesash, kapen mat dy hajdutët, ‘tmerri i Kavajës’

Policia e Kavajës ka parandaluar një vjedhje dhe ka arrestuar në flagrancë dy hajdutë. Bëhet fjalë për 33 vjeçarin me iniciale...

U kap mat me Klea Hutën në plazh, Elgit Doda flet për herë të parë dhe i thotë troç të gjitha

Disa ditë më parë kantautori i njohur Elgit Doda dhe prezantuesja bukuroshe Klea Huta janë fotografuar nga paparacët nën shoqërinë e njëri-tjetrit në plazh,...

Lajmet e fundit