Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

kapen mat dy hajdutët

Zbardhen 4 vjedhje banesash, kapen mat dy hajdutët, ‘tmerri i Kavajës’

Policia e Kavajës ka parandaluar një vjedhje dhe ka arrestuar në flagrancë dy hajdutë. Bëhet fjalë për 33 vjeçarin me iniciale...

Lajmet e fundit