Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

Kapen mallra kontrabandë te Hani i Hotit, arrestohet shoferi

Kapen mallra kontrabandë te Hani i Hotit, arrestohet shoferi

Një automjet me mallra kontrabandë është kapur te Hani i Hotit. Gjatë kontrollit, janë sekuestruar 433 paketa cigare dhe verë e...

Lajmet e fundit