Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

kapen kanabis

Guardia di Finanza shkatërron rrjetin e narkotikëve me shqiptarë dhe marokenë, kapen 300 kg kanabis

Guardia di Finanza e Bergamos ka përfunduar një investigim për shqiptarë dhe marokenë që merren me trafikun e lëndëve narkotike. Operacioni i...

Lajmet e fundit