Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

Kapen 60 kg drogë afër Kapshticës, arrestohen shqiptarët

Kapen 60 kg drogë afër Kapshticës, arrestohen shqiptarët

60 kg drogë janë sekuestruar nga policia greke në afërsi të pikës kufitare Kapshticë. Droga u gjet në makinën e një shqiptari, dhe...

Lajmet e fundit