Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

Kapen 16 emigrantë të paligjshëm në Kapshticë

Kapen 16 emigrantë të paligjshëm në Kapshticë

Kapen 16 emigrantë të paligjshëm në Kapshticë. Sipas policisë, emigrantët u kapën në kufirin e gjelbër, dhe 13 prej tyre në...

Lajmet e fundit