Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

kapelja 350 euro

“Shpërthen” ish-ministri socialist: Këta janë të babzitur që e bëjnë një kapele 350 euro

Ish-ministri socialist i Financave dhe Ekonomisë në vitet 1997-2005, Arben Malaj ka “shpërthyer” sot ndaj zyrtarëve dhe drejtorëve të lartë të Ministrisë së Brendshme,...

Lajmet e fundit