Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

kap mat shoferet

Policia ngre dronët dhe “kap mat” shoferët rebelë, i riu me X5 “fluturonte” me 164 km/h (VIDEO)

Policia Rrugore vijon kontrollet e pandërprera në të gjitha akset rrugore nacionale dhe në qendrat urbane, me qëllim parandalimin e aksidenteve rrugore.  Falë denoncimeve të...

Lajmet e fundit