Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kap fansen prej fyti

Kjo video po bën xhiron e rrjetit, aktori i njohur kap fansen prej fyti dhe e shtrin në tokë

Një video e aktorit të njohur Ezra Miller është duke bërë xhiron e rrjetit. Një fans ka arritur të regjistrojë një ngjarje aspak të...

Lajmet e fundit