Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

kap ca te kapesh

“Do luftoj KÇK”, s’përmbahet deputeti ndaj Ramës e Bashës: Ju jeni KOKRRA K, FUNDËRRINA që vidhni si QEN dhe bëni si të VIRGJËRA (E...

Deputeti Myslim Murrizi reagon ashpër ndaj nismës së Edi Ramës për të luftuar “KÇK” që sipas kryeministrit janë zyrtarë, prokurorë e gjyqtarë të korruptuar,...

Lajmet e fundit