Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

kaosi ne Venezuele

Paralajmërimi i Trump, mund të ndërhyjmë ushtarakisht në Venezuelë

Tensionet dhe dhuna në rritje në Venezuelë është bërë shqetësuese për komunitetin ndërkombëtar. Lidhur me ngjarjet në këtë vend, ka folur edhe presidenti...

Lajmet e fundit