Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

kaos

Situatë kaotike në Kuvend, miratohet me 74 vota aeroporti i Vlorës

https://www.facebook.com/partiademokratike/videos/10156006397204909/

Kaos në doganën e Kakavijës, grekët: Asnjë shqiptar s’kalon kufirin nëse nuk përmbush dy kushte

Një sitatë kaotike vijon prej orës 00.00 të natës së mbrëmshme në pikën kufitare të Kakavijës në Gjirokastër. Asnjë person nuk...

Kaos në tregun e Namazgjasë në Tiranë që në pikë të mëngjesit, irritohen qytetarët, çfarë ka ndodhur?

Prej disa ditësh linja e autobuzave Tiranë- Elbasan ka shkaktuar kaos dhe pakënaqësi tek udhëtarët. Konkurenca ka sjellë dhe përplasje brenda agjencive të udhëtimit...

Kaos dhe panik në stacionin nëntokësor të trenave në Londër, çfarë po ndodh? (VIDEO)

Me kaos dhe panik është shoqëruar paraditja e sotme në stacionin nëntokësor të stacionit Holborn në Londër. Të pranishmit kanë deklaruar se...

Ngrihen dyshime për përgjakjen në Maqedoni, policia aleate me protestuesit?

Policia e Maqedonisë ka marrë kritika të shumta për ndërhyrjen e vonuar dje në kaosin që përfshiu vendin, ku protestuesit hynë në Kuvend dhe...

Situata kaotike në Maqedoni, ndërhyn ambasadori i Suedisë: E papranueshme

Në Maqedoni situata është kaotike, me protesta të përgjakshme e dhunë ndaj politikanëve, gazetarëve e ndaj qytetarëve. Pas zgjedhjes së kryetarit...

Kaos në parlamentin serb, politikanët brohorasin në kor: Rusia, Rusia. Pengojnë Mogherinin të flasë (Video)

Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Evropian për Politikën e Jashtme dhe Sigurinë, Federika Mogherini po zhvillon sot në Serbi një takim me politikanët serbë....

Rikthimi i fuqishëm i Dafina Zeqirit

Ka vetëm dy javë që është publikuar kënga “Na” e Dafina Zeqirit me Kaos dhe deri më tani ka kapur shifrën e 3 milion...

Dafina Zeqiri dhe Kaos publikojnë këngën e re, ja nga janë frymëzuar

Dafina Zeqiri dhe Kaos kanë publikuar këngën e tyre të re “Na”. Duket se këngëtarët nga Kosova janë frymëzuar nga grupi belg dhe kënga...

Lajmet e fundit