Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

kaos

Mjeku i Urgjencës në QSUT: Kaos total! Ne presim me trëndafila turistët që vijnë nga një prej shteteve më të infektuara, Europa na mbyll...

Kaos. Kështu e cilëson mjeku i Urgjencës në QSUT, Petrit Vargu, situatën e krijuar në vend si pasojë e pandemisë COVID. ...

Kaos në aksin Thumanë- Fushë Krujë, bllokohet për orë të tëra trafiku i automjeteve (VIDEO)

Kaos në lëvizjen e automjeteve në aksin Thumanë- Fushë Krujë. Prej dy orësh është bllokuar thuajse tërësisht lëvizja e automjeteve në drejtim të Fushë...

PAMJE KAOSI nga Fushë-Kruja, qindra njerëz mbi urë (Ç’ka NDODHUR-VIDEO)

Newsbomb.al sjell këto pamje kaosi nga Fushë-Kruja. Siç shihet ka një fluks të madh njerëzish mbi një urë. E gjithë kjo...

‘Poshtë Maduro i Shqipërisë’, kaos te Parlamenti, protestuesit tentojnë të thyjenë kordonin

Vijon të jetë e tensionuar situata para Parlamentit. Protestuesit disa herë kanë tentuar të thyejnë kordonin e policisë për të...

45 ditë punime nga Vora në Fushë-Krujë. Kaos në trafik, shqiptarët dhe turistët të nervozuar (VIDEO)

Punimet në akset rrugore në vendin tonë krijojnë kaos. Po nëse shqiptarët janë mësuar disi, turistët nuk e konceptojnë dot dhe ndihen shumë të...

‘Viti i thellimit të kthesës historike’, Rama publikon VIDEON: Fund kaosit

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një video e cila sipas tij është dëshmi se si krahas librave falas ky...

Kaos në Katalonjë, plagosen 11 persona gjatë intervistës me Iniestën

Një kaos i vërtetë është regjistruar në Katalonjë mëngjesin e sotëm, kur 11 persona mbetën të plagosur pasi ranë nga një tribunë e improvizuar...

24 orë KAOS në Spanjë, aktorja e njohur i bashkohet protestave

Aktorja e njohur Penlope Cruz, i është bashkuar protestës 24 orëshe në rrugët e Spanjës. Ministria e Transportit në Spanjë, bën me...

Kaos në zyrat e gjendjes civile, bllokohet puna prej dy orësh

Kaos në të gjithë territorin e vendit. Prej dy orësh, në zyrat e gjendjes civile nuk punohet, duke i lënë qytetarët në pritje të...

Lajmet e fundit