Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
50 %
5.1kmh
0 %
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
E hënë, 30 Janar, 2023

TAG

kaos

VIDEO/ “Kaos” në Kapshticë, krijohen radhë të gjata automjetesh

Radhë të gjata janë krijuar mbrëmjen e sotme në pikën e kalimit kufitar të Kapshticës. Fluks paraqitet në dalje nga vendi jonë drejt vendit fqinj....

Pasagjerët e “Albawings” në mëshirë të fatit, prej tre orësh të “braktisur” në stolat e Rinasit

Në aeroportin e Rinasit dhjetra udhëtarë janë bllokuar që nga ora 12:45, pasi presin të nisen drejt Italisë. Një prej pasagjerëve i cili do të...

PAMJE/ Italia në kaos, përmbytjet “paralizojnë” vendin, 8 të vdekur dhe katër të zhdukur

Italia po përballet me një situatë tragjike si pasojë e motit të keq dhe shirave të rrëmbyeshëm. Sipas mediave vendase mësohet se në rajonin...

Kaos në aeroportin e Heathrow në Angli, mijëra valixhe të pasagjerëve njëra mbi tjetrën (PAMJE)

Një kaos i madh i bagazheve është parë jashtë një terminali në aeroportin më të ngarkuar të Mbretërisë së Bashkuar, Heathrow, ndërsa stafi po...

Dje një kaos nga trafiku në Tiranë, ja si paraqitet sot situata në rrugët e kryeqytetit

Dita e djeshme ka qenë një “tmerr” për të gjithë shoferët dhe ata persona të cilët kanë përdorur trasportin publik. Situata e rënduar nga trafiku...

Kaos në pikat e karburantit, plas sherri me thika mes shoferëve për pak benzinë (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Londër pasi pritja e gjatë dhe radhët në pikat e karburantit kanë irrituar britanikët të cilët kanë...

Vazhdon “kaosi”, APD: Deri në 30 gusht, asnjë nisje nga Porti i Durrësit drejt Ankonas, lundrimet nga Bari vijojnë normalisht

Porti i Durrësit njofton se deri më datë 30 gusht, e deri në një njoftim të dytë, nuk do të ketë asnjë nisje nga...

Kaosi në Kakavijë, Komisioni për Mbrojtjen nga Diskriminimi apel ministrisë: Temperatura të larta dhe mungesë higjiene, rrezikojnë qytetarët, fëmijët e gratë shtatzënë (APELI)

Në pikën kufitare Kakavijë prej ditësh është shkaktuar kaos dhe rradhë e gjatë kilometrike, për qytetarët shqiptarë që duan të kalojnë në Greqi, rrëmujë...

Rradha kaotike në Kakavijë prej ditësh, përkeqësohet gjendja shëndetësore e një qytetareje

Një situatë e pazakontë siç nuk ka ndodhur kurrë më parë paraqitet në Kakavijë, pasi është krijuar një rradhë e gjatë kilometrike për të...

Mjeku i Urgjencës në QSUT: Kaos total! Ne presim me trëndafila turistët që vijnë nga një prej shteteve më të infektuara, Europa na mbyll...

Kaos. Kështu e cilëson mjeku i Urgjencës në QSUT, Petrit Vargu, situatën e krijuar në vend si pasojë e pandemisë COVID. ...

Lajmet e fundit