Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

Kaos ne portin e Barit

Kaos në portin e Barit, me vetëm një sportel të hapur pasagjerët presin me orë të tëra

Gjatë muajit gusht, në portin e Barit është raportuar një fluks i lartë udhëtarësh dhe vështirësi dhe rradhë të gjata në sportele. ...

Lajmet e fundit